Kdo jsme a co děláme


Touha vychutnat si espresso nebo cappuccino?
Jejich chuť vždy evokuje obraz italského stylu, vášně a elegance.
V PITTI CAFFÈ se odráží nejen všechny významy těchto slov, ale i cit pro dokonalost díky mimořádné kvalitě naší kávy.Příběh PITTI CAFFÈ začal v roce 2005 v italském Miláně. Hlavní myšlenka byla hned od počátku jasná, nabídnout zákazníkům kávu, kterou vyžadují, sní o ní a která se ohlíží na životní prostředí.


V České republice se PITTI CAFFÈ zaměřuje na business-to-business segment. Ten zákazníkům zajišťuje požitek z kávy v práci, restauraci, kavárně nebo kdekoliv se právě nacházejí. PITTI CAFFÈ je samosprávný globálně vedený obchod korporátní společnosti MOKAEFTI S.p.A. Ta svou historií a zkušenostmi sahá až do roku 1930 a v současnosti vlastní dvě produkční továrny – jednu v Itálii a druhou ve Švýcarsku.


Dnes si již PITTI CAFFÈ vychutnávají lidé ve více než třiceti zemích světa na pěti různých kontinentech.


Naše cesta

1.

Vytvoření té nejlepší kávy pro zákazníky na celém světě

Naši profesionálové vybírají kávu pouze z těch nejlepších světových produkcí a poté ji praží a míchají s opravdu maximální pozorností. Vytváří tak širokou selekci kávových směsí, které nadchnou chuťové pohárky každého konzumenta.

2.

Tvoření dlouhotrvajících obchodních vztahů


Jeden z nejcennějších aspektů značky PITTI CAFFÈ je spolupráce, kterou udržujeme s partnery po celém světě. Každý den navazujeme osobní a přímé vztahy, které jsou založeny na transparentním jednání a férovém přístupu.

3.

Zvolení správných kávových technologií


Po dlouholetých zkušenostech se nám podařilo propojit společně s kávou i technické myšlení. Důraz na kvalitu je u nás klíčový ve všech směrech. Jedním z nich je právě i vybrání nejvhodnějšího kávovaru a kávové směsi přesně dle Vašich požadavků.


© PITTI CAFFÈ CZ s.r.o. 2017